Serial Field (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
