Serial Field (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Number
sl: Številka

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
