Serial Field (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Number
uk: Число

en: Serial
uk: Послідовний

en: Default value
uk: Базове значення

en: About
uk: Про модуль

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: Field types
uk: Типи полів
