Serial Field (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
