Serial Field (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Number
ku: ژمارە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
