Serial Field (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Number
oc: Nombre

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Starting value
oc: Valor de despart
