Serial Field (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
