Serial Field (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Number
vi: Số

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: About
vi: Giới thiệu
