Serial Field (2.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Number
cy: Rhif

en: Serial
cy: Cyfresol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
