Serial Field (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Number
el: Αριθμός

en: Serial
el: Σειριακός αριθμός

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Starting value
el: Αρχική τιμή

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
