Serial Field (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Number
fi: Numero

en: Serial
fi: Sarjanumero

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Starting value
fi: Aloitusarvo

en: Field types
fi: Kenttätyypit
