Serial Field (2.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Number
hy: Թիվ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Uses
hy: Օգտագործում
