Serial Field (2.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
