Serial Field (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Number
ru: Число

en: Serial
ru: Последовательность

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Starting value
ru: Начальное значение

en: Field types
ru: Типы полей
