Serial Field (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Number
sv: Tal

en: Serial
sv: Serienummer

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Starting value
sv: Startvärde

en: Field types
sv: Fälttyper
