Serial Field (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
