Serial Field (2.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Number
tr: Sayı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Starting value
tr: Başlangıç değeri

en: Field types
tr: Alan tipleri
