Serial Field (2.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
