Serial Field (2.1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Number
cs: Číslo

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Starting value
cs: Počáteční hodnota

en: Field types
cs: Typy polí
