Serial Field (2.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Yes
it: Sì

en: Number
it: Numero

en: Serial
it: Seriale

en: Default value
it: Valore predefinito

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Starting value
it: Valore iniziale

en: Field types
it: Tipi di campo
