Serial Field (2.1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Number
km: លេខ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
