Serial Field (2.1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Number
nl: Getal

en: Serial
nl: Serienummer

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Hidden (Automatic)
nl: Verborgen (automatisch)

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Field types
nl: Veldtypes
