Serial Field (2.1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Number
sk: Číslo

en: Serial
sk: Sériový

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí
