Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Number
ast: Númberu

en: Default
ast: Predefiníu
