Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Number
be: Нумар

en: Default
be: Прадвызначана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
