Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Starting value
bo: འགོ་རྩོམ་པའི་ཐོབ་གྲངས
