Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Serial
gl: Número de serie

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Starting value
gl: Valor inicial
