Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Number
kk: Саны

en: Default
kk: Стандартты
