Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Serial
kn: ಸರಣಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
