Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Default
mn: Анхны утга
