Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
