Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Number
pl: Liczba

en: Default
pl: Domyślny

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Starting value
pl: Wartość początkowa

en: Field types
pl: Typy pól
