Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Number
pt: Número

en: Default
pt: Por defeito

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: About
pt: Sobre

en: Starting value
pt: Valor inicial

en: Field types
pt: Tipos de campo
