Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Number
ug: سان

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Starting value
ug: باشلىنىش قىممىتى
