Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Number
hi: संख्या

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में
