Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Number
hr: Broj

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis
