Serial Field (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
