Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Number
lt: Skaičius

en: Serial
lt: Serija

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
