Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība
