Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Number
my: နံပါတ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
