Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Number
ro: Număr

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Starting value
ro: Valoare de pornire

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
