Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
