Serve plain file (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Add file
uk: Додати файл

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: Max age
uk: Максимальний вік
