Serve plain file (8.x-1.11) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: File
ar: ملف

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?
