Serve plain file (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Mime type
hr: Mime vrsta
