Serve plain file (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
