Serve plain file (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
