Serve plain file (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ
