Serve plain file (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Add file
da: Tilføj fil

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: Mime type
da: Mime-type

en: Max age
da: Maksimal alder
