Serve plain file (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Mime type
gl: Tipo mime
